Menu Zamknij

Kontakt

Kancelaria Adwokacka dr Izabela Nakielska
Ul. J. Matejki 6, 80-232 Gdańsk

(sekretariat – parter pok. 6)

tel. kom. +48 600 349 162
tel. +48 58 305 21 02
faks +48 58 305 21 09
e-mail:
NIP 584-161-61-27, REGON 220091759

Kancelaria znajduje się w centrum Wrzeszcza.

Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Z uwagi na terminy sądowe spotkania umawiane są po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu. Możliwe są również spotkania w godzinach popołudniowych.

Dla wygody naszych klientów wprowadziliśmy możliwość dokonywania płatności bezgotówkowych.

Klaudia Kołakowska - sekretariat kancelarii adwokackiej Gdańsk Wrzeszcz


Klaudia Kołakowska (specjalista ds. administracji)

Zapewnia sprawną i profesjonalną organizację pracy sekretariatu, w tym obieg kancelaryjnej korespondencji. Odpowiada za komunikację z Klientem oraz dba o kontakt Kancelarii z obsługą sądów. Ceniona jest przez Klientów za szybkość działania oraz umiejętność przekazywania ważnych informacji w przystępny sposób.

Zapraszam do kontaktu z sekretariatem Kancelarii.

Jeżeli chcielibyście Państwo, abyśmy skontaktowali się z Państwem w celu umówienia spotkania lub zaproponowania pomocy Kancelarii, proszę o pozostawienie swoich danych kontaktowych.

    Administratorem danych osobowych w Kancelarii jest adwokat Izabela Nakielska. Państwa dane wpisane w formularzu przetwarzane są wyłącznie w celu skontaktowania się z Państwem w opisanej przez Państwa sprawie (podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów Kancelarii jako administratora w ramach komunikacji z użytkownikami strony). Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do skontaktowania się z Państwem, a po tym czasie mogą być przetwarzane wówczas, gdy podejmiecie Państwo decyzję, aby stać się Klientem Kancelarii. Wówczas Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z informacjami podanymi w zakładce Informacja o Przetwarzaniu Danych Osobowych.

    Podanie przez Państwa danych w formularzu kontaktowym jest dobrowolne, ale konieczne do tego, aby się z Państwem skontaktować. Macie Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dalsze informacje w zakładce Informacja o Przetwarzaniu Danych Osobowych.